zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym designie salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 228,6 metra kwadratowego w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 1,14 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 987 zł. Luksusowa rezydencja wyróżnia się swoim wysokim standardem wykończenia, najlepszej jakości materiałami (dąb kanadyjski, beton komórkowy, granit) oraz atrakcyjna lokalizacją.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + jadalnia + wiatrołap + taras + hall + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + pokój
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 sypialnie + łazienka z wc + balkon.
Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe drzwi oraz rolety. Ponadto luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom duże poczucie komfortu dzięki między innymi instalacji ogrzewania podłogowego. Do długiej listy zalet warto jeszcze dopisać atrakcyjną lokalizację w cichej i urokliwej okolicy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Luksusowa rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 880 metrów kwadratowych. Bardzo atrakcyjna oferta. Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Przy zakupie luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-10350)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999