wytworny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 286 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 999 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 493 zł. Luksusowa rezydencja w zabudowie wolno stojącej. Działka rozciąga się na powierzchni 958 metrów kwadratowych. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku. Luksusowa rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– łazienka
– kuchnia
– salon
– przedpokój
– garaż
– pralnia
– kotłownia
– 2 tarasy
PIĘTRO:
– garderoba
– 2 sypialnie
– taras
– łazienka

Komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Prestiżowa lokalizacja wśród zabudowy wolno stojącej w pobliżu głównej drogi to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Nieopodal sklepy, szkoła, mili sąsiedzi. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy zakupie luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-10003)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 534 630 410