po lewej elegancki salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczecinek (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecinek (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 188 metrów kwadratowych w okolicach Szczecinka (zachodniopomorskie) za 300 tysięcy złotych do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 1 596 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 1 kondygnacja. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 158 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 3 sypialnie
– 2 łazienki
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– jadalnia
– pomieszczenie gospodarcze
– ganek
– garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana z własnej kotłowni z piecem na eko-groszek (podajnik automatyczny). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone w bardzo wysokim standardzie przy użyciu jedynie najlepszej jakości materiałów.

Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest charakter działki (inwestycyjno-mieszkaniowa), co umożliwia prowadzenie działalności komercyjnej. Malownicza lokalizacja wśród znanych i lubianych przez turystów jezior zamyka długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań – zadzwoń lub napisz wiadomość na numer telefonu +48 512 020 552.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (204-108)

Kontkat:
tel. +48 507 542 999