ekskluzywny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji w Bielsku-Białej na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w Bielsku-Białej

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 330 metrów kwadratowych w Bielsku-Białej (śląskie) za 1,47 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się malowniczą lokalizacją z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Beskidów. to prawdziwy raj dla wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku, gdyż w pobliżu znajduje się wiele ośrodków sportowych, i terenów rekreacyjnych.

Luksusowa rezydencja zachwyca już od pierwszego spojrzenia, kiedy zobaczymy zadbany i starannie wypielęgnowany, bujny ogród. Stoi na nim funkcjonalna altana, jest miejsce do grillowania oraz drewniany taras. Dodatkowo tuż obok mieści się budynek drewniany o szerokiej gamie zastosowań. Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się nowoczesny system alarmowy z monitoringiem oraz antywłamaniowe żaluzje. Komfort natomiast gwarantuje najwyższy standard wykończenia luksusowej rezydencji oraz najlepszego gatunku materiały wykończeniowe.

Ekskluzywna rezydencja o dużym potencjale i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, dzięki czemu istnieje możliwość wydzielenia oddzielnych lokali mieszkaniowych na poszczególnych kondygnacjach:
KONDYGNACJA -1: garaż + pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0: łazienka + wiatrołap + garderoba + pokój + przedpokój + jadalnia + salon + kuchnia
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: przestrzeń magazynowa.

Luksusowa rezydencja z możliwością prowadzenia w niej działalności gospodarczej. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2002 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 1 347 metrów kwadratowych. (200-86)

Kontakt:
e-mail: i.juszczyk@wgn.pl
Tel. +48 690 105 118