nowocześnie zaprojektowana kuchnia w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Bolesławca

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 103 metrów kwadratowych w okolicach Bolesławca (dolnośląskie) za 339 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży objęta została popularnym oraz cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może niecodziennie spotykanym, wysokim standardem oraz najlepszej klasy materiałami wykończeniowymi (granit/konglomerat marmurowy).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dbają o to między innymi stalowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Komfort natomiast zapewnia np. ogrzewanie podłogowe. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
na PARTERZE mieszczą się:
– garaż
– kuchnia
– wiatrołap
– jadalnia
– hol
– spiżarnia
– wc
– salon
– taras
na PIĘTRZE mieszczą się:
– komunikacja
– sypialnia
– łazienka
– garderoba
– 2 pokoje.
Cena za metr kwadratowy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 3 291 zł.

Działka rozciąga się na powierzchni 323 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego / stan deweloperski. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych.

Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11185)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 577 777 627