front luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Łodzi

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi

Luksusowa rezydencja o powierzchni 107 metrów kwadratowych w okolicach Łodzi (łódzkie) za 430 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja mieści się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu wielu sklepów, placów zabaw, obiektów sportowo-rekreacyjnych itp. Luksusowa rezydencja o dużym potencjale – na działce można wybudować dodatkowy budynek gospodarczy z możliwością dowolnego wykorzystania (drugi zjazd).

Ekskluzywna rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie najlepszej klasy materiałów. Na osobną uwagę zasługuje przepięknie wypielęgnowany i zadbany ogród z nasadzeniami drzew (sosny). Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stanie deweloperskim, dzięki czemu przyszły właściciel ma możliwość niewielkie reorganizacji pomieszczeń, na przykład uzyskania dodatkowej, trzeciej sypialni.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń: salonu + wc + aneksu kuchennego + 2 sypialni + pokoju kąpielowego. Wnętrze luksusowej rezydencji zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym designie. W bryle ekskluzywnej rezydencji znajduje się garaż oraz kotłownia. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja posadowiona jest na działce o powierzchni 1 200 metrów kwadratowych. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji sprzedaży ekskluzywnej rezydencji.

Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca ekskluzywnej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-2064)

Kontakt:
Tel. +48 43 827 50 50
Tel. +48 502 66 60 60