ekskluzywny salon w luksusowej rezydencji do sprzedazy w Radomiu

Rezydencja na sprzedaż w Radomiu

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 160 metrów kwadratowych w Radomiu (mazowieckie) za 679 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacja w bezpiecznej okolicy i otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: przedpokój + wc + salon + łazienka + taras + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 4 pokoje + łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji wykończone są w bardzo wysokim standardzie przy użyciu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu ekskluzywna rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających biznesmenów, właścicieli firm, kadry managerskiej oraz przedstawicieli wolnych zawodów.

Luksusowa rezydencja poszczycić się może również nienaganną elegancją oraz przestronnością wnętrza. Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja objęta programem „Kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2004 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 822 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnej rezydencji. Dzięki współpracy z ponad 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. (158-607)

Kontakt:
e-mail: malgorzata.szczesna@wgn.pl
Tel. +48 695 029 600