stylowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Tczewie

Rezydencja na sprzedaż w Tczewie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 200,13 metra kwadratowego w Tczewie (pomorskie) za 695 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem ”0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się niebywale wysokim standardem, wykończeniami z materiałów najlepszego sortu oraz znakomitą lokalizacją (blisko szkoły, przedszkola, supermarkety itp.).

Luksusowa rezydencja do sprzedaży z ujętą w cenie zabudową kuchenną oraz sprzętem AGD. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + kuchnia + przedpokój + jadalnia + sypialnia
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + wc
CZĘŚĆ KOMERCYJNA: otwarte pomieszczenia + antresola + aneks kuchenny + łazienka z wc.

Luksusowa rezydencja z dużym potencjałem, który można wykorzystać na prowadzenie tu działalności komercyjnej. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 656 m2. Zapraszam do obejrzenia ekskluzywnej rezydencji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji sprzedaży ekskluzywnej rezydencji.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. (087-1019)

Kontakt:
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 360 441