reprezentacyjne wejście z kolumnami do luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 197,7 metra kwadratowego w okolicach Katowic (śląskie) za 1 190 000 złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 019 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 5 pokoi. 3 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2015 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy równe 1 000 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Wnętrze doinwestowane oraz kompletnie wyposażone w najwyższym standardzie oraz przy użyciu najlepszej klasy materiałów:
na PARTERZE znajdują się:
– kuchnia
– garaż
– łazienka
– wiatrołap
– taras
– hall
– gabinet
– kotłownia
– salon
na PIĘTRZE znajdują się:
– garderoba
– hall
– łazienka
– suszarnia
– 3 balkony
– 3 pokoje
– pralnia.

Znakomita lokalizacja w cichej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu zieleni a także prestiżowej zabudowy jednorodzinnej zamyka długą listę zalet tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Na koniec warto nadmienić, że sprzedaż luksusowej rezydencji realizowana jest wyłącznie przez brokerów i agentów WGN. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu ekskluzywnej rezydencji. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Śląsk i Zagłębie. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Jeżeli planujesz zakup luksusowej rezydencji z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer +48 608 076 088 lub +48 784 554 364. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup), zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2151)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
Tel. +48 784 554 364