prestiżowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kluczbork (okolice)

Rezydencja sprzedaż Kluczbork (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 124,53 metrów kwadratowych w okolicach Kluczborka (opolskie) za 369 tysięcy złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 963 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 327 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z basenem wykończona w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowej rezydencji. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezwykle zadbane, jasne, widne, słoneczne i przestronne. Dużym atutem jest również starannie wypielęgnowana i zadbana działka oraz znakomita lokalizacja w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, a w szczególności biznesmenów, właścicieli firm, kadry managerskiej oraz przedstawicieli wolnych zawodów.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– taras
– kuchnia
– hol
– garderoba
– łazienka z wc
na PIĘTRZE znajdują się:
– hol
– 3 pokoje
STRYCH

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnej rezydencji z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer telefonu +48 608 076 088; +48 784 554 364. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2211)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
tel. +48 784 554 364