prestiżowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja sprzedaż Kraków (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 269,27 metra kwadratowego w okolicach Krakowa (małopolskie) w cenie 955 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 547 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– salon
– garderoba
– sypialnia
– kuchnia
– hol
KONDYGNACJA 2:
– garderoba
– sypialnia
– 3 pokoje
– 2 balkony
– 2 łazienki.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż są komfortowo wyposażone i umeblowane. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przygotowana do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia ze strony nowych właścicieli dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Znakomity dojazd do centrum miasta. Rodziny posiadające samochody z pewnością ucieszy duży, 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2013 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 100 metrów kwadratowych powierzchni.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-764)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199