po lewej kominek, w oddali aneks kuchenny z jadalnią w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (dolnośląskie)

Rezydencja sprzedaż Legnica (dolnośląskie)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 189 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 540 tysięcy złotych na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 857 zł.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2002 roku. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 1012 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: wiatrołap + salon + kuchnia + hol + spiżarnia + 2 sypialnie + kotłownia
PIĘTRO: otwarta przestrzeń wypoczynkowa + łazienka + garderoba.
Osoby posiadające samochód z pewnością ucieszy dwustanowiskowy garaż w bryle budynku.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezwykle słoneczne, jasne i widne. Mocnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest również jej starannie wypielęgnowana działka w spokojnym miejscu. W otoczeniu prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Polecam i zapraszam do kontaktu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1709)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl
Tel. +48 533 306 813