wykończone w najwyższym standardzie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Lublin (okolice)

Rezydencja sprzedaż Lublin (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 150 metrów kwadratowych w okolicach Lublina (lubelskie) za 490 tysięcy złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 3 267 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Jedna kondygnacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 825 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Warto dodać, że w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się pomieszczenie przygotowane pod wykończenie jako druga łazienka. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: salon + nieużytkowe poddasze +  taras + łazienka z wc + 4 pokoje + kuchnia. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje garaż wbudowany w bryłę budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana piecem węglowym oraz kominkiem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca klasyczną, zwartą bryłą oraz najlepszej klasy użytymi materiałami. Warto podkreślić tu również najwyższy standard wykończenia pomieszczeń oraz całkowite umeblowanie. Do długiej listy zalet należy dodać jeszcze atrakcyjną lokalizacje w pobliżu jeziora, w cichej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach słynnego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-105)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl
tel. +48 513 686 864
tel. +48 602 811 876