prestiżowe i nowoczesne wnętrze salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja o powierzchni 108,92 metra kwadratowego na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 350 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 213 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Cztery pokoje. Dwie kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 179 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku i sprzedawana jest w standardzie deweloperskim.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy przepiękny ogród oraz garaż. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: garaż + salon + pralnia + kuchnia + wc + komunikacja
KONDYGNACJA 1: korytarz + łazienka + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: dowolna funkcja użytkowa.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamykają: atrakcyjna lokalizacja w pobliżu jednego z najsłynniejszych, polskich jezior, wysoki standard oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Rozległe tereny zielone i rekreacyjne z pewnością ucieszą miłośników aktywnego wypoczynku i sportów wodnych. (032-3456)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl
Tel. +48 87 610 87 78
Tel. +48 508 317 401