widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie) za 799 tysięcy złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 995 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 1 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 200 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się również dla osób, które szukają kameralnej lokalizacji z wygodnym dojazdem do miasta.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zbudowane i urządzone w nowoczesnym designie. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + kotłownia  + 2 wc + salon + kuchnia + spiżarnia + łazienka + 3 sypialnie + taras + poddasze. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe w całym parterze. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców oraz ich dobytku są zabezpieczenia antywłamaniowe sterowane radiowo przez firmę ochroniarską oraz antywłamaniowe okucia.

Duże wrażenie robi również przepięknie zadbana i zagospodarowana działka wokół luksusowej rezydencji na sprzedaż, która posiada system automatycznego nawodnienia. Prywatność i intymność zapewniają gęsto nasadzone tuje. Warto jeszcze podkreślić, że układ pomieszczeń i pokoi względem stron światła pozwala na maksymalne wykorzystanie światła słonecznego, co przy połączeniu z dużymi przeszkleniami znacząco obniża koszty eksploatacji zimą.

W cenie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje zabudowa stała: kuchnia, szafy w pokojach, sprzęt agd. Pozostałe meble i sprzęty do ustalenia z właścicielami. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal lasu, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4999)

Kontakt:
tel. +48 44 649 65 40
tel. +48 505 013 452