urządzony w stylu klasycznym salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin

Rezydencja sprzedaż Szczecin

Luksusowa rezydencja o powierzchni 250 metrów kwadratowych w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 850 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 400 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na 640-metrowej działce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż sprzyja zamieszkaniu przez rodzinę 2-pokoleniową. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezwykle zadbane, czyste i na bieżąco remontowane. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
na PARTERZE:
– salon
– kuchnia
– korytarz
– przedsionek
– wc
na PIĘTRZE:
– 3 pokoje
– łazienka
– korytarz.

W dolnej części luksusowej rezydencji na sprzedaż znajduje się osobne mieszkanie z bezpośrednim wyjściem na ogród:
– łazienka
– kuchnia
– salon
– suszarnia
– pralnia.

Długa listę zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zamyka przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród z tarasem. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1594)

Kontakt
e-mail: maciej.brzozowski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 531 570 780