luksusowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 130,5 metra kwadratowego w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 399 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 3 057 zł. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2018 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 487 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stanie deweloperskim.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta popularnym i lubianym programem „0% prowizji od kupującego”. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej atrakcyjna lokalizacja blisko lasu, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Kolejne zalety to na pewno znakomitej jakości materiały wykończeniowe (granit), solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe a także elektryczne rolety.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
KONDYGNACJA 0: strefa dzienna + gabinet + wc + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + łazienka z wc + 4 balkony.
Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-10308)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999