nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Rezydencja-sprzedaż-Wrocław-okolice-za-450-tys-zł

Rezydencja sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 100 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 450 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 500 zł. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Działka rozciąga się na powierzchni 220 metrów kwadratowych.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż wyróżnia się niecodziennie spotykanym standardem, komfortem wykończeniami z najlepszej klasy materiałów oraz elegancją. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na PARTERZE:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– gabinet
– łazienka
– hall
– pomieszczenie gospodarcze/kotłownia
na PIĘTRZE:
– 3 sypialnie
– garderoba
– taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo oraz kominkowo (salon). Dodatkowo na parterze luksusowej rezydencji na sprzedaż rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe. Wysoki komfort użytkowania podnosi również zainstalowana klimatyzacja oraz efektowne oświetlenie.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej, licznych szkół, przedszkoli oraz rozległych terenów rekreacyjnych. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16008)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14