komfortowe i luksusowe wnętrze salonu z kominkiem w luksusowej rezydencji do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja wynajem Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 180 metrów kwadratowych w w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 6 tysięcy złotych do wynajmu.
Ekskluzywna rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów. W szczególności tych osób, które cenią prestiż, komfort, ciszę a także bliskość miasta. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja do wynajęcia znajduje się nieopodal terenów zielonych, w miłym i sympatycznym sąsiedztwie. Przy dłuższym wynajmie ekskluzywnej rezydencji istnieje możliwość doposażenia pod potrzeby klienta.

Przepiękny ogród, garaż w bryle budynku, ogrzewanie podłogowe, najwyższy standard i najlepszej jakości materiały to kolejne, mocne atuty tej luksusowej rezydencji do wynajmu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest zaawansowany system alarmowy oraz przeciwpożarowy. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem tworzą:
KONDYGNACJA 0: pralnia + salon + taras + wiatrołap + kuchnia + przedpokój + spiżarnia + wc
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + salon kąpielowy + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oddana do użytku w 2000 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na 494 metrach kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja do wynajmu przygotowana od razu do zamieszkania. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na wynajem. (105-10388)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999