Rezydencja z basenem na działce 1 650 m2, ok. Wrocławia

Rezydencja z basenem na działce 1 650 m2, okolicach Wrocławia

Posiadłość z basenem usytuowana na działce zagospodarowanej zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów! Nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych – tylko 10 km od centrum Wrocławia, w gm. Długołęka.

Dom o powierzchni 270 m2 (6 pokoi) zbudowany z materiałów najwyższej jakości. Na parterze znajduje się kompleks kuchenno-jadalniany z salonem, barek, gabinet, łazienka i siłownia. Wszystko to gustownie wyposażone w sprzęt i meble o najwyższym standardzie. W salonie kominek ekologiczny; w całym domu ogrzewanie podłogowe. Na piętro składające się z trzech sypialni, pokoju kąpielowego (20 m2) i garderoby, prowadzą drewniane schody. Cały dom jest klimatyzowany, posiada sieć telefoniczną i internetową w każdym pomieszczeniu oraz system alarmowy. Wszystkie okna wyposażone są w elektryczne rolety antywłamaniowe, całość jest monitorowana.

Ogród wyposażony jest w system nawadniania, kropelkowania i podświetlania roślin.

Centrum życia rodzinnego w lecie to basen z tarasem zbudowanym z egzotycznego drzewa oraz osobny grill z całym zapleczem!

Budynek garażowy posiada część gospodarczą wyposażoną w meble kuchenne do np. obsługi przyjęć organizowanych na ogrodzie.

Ogrodzenie wykonane jest z cegły klinkierowej i metaloplastyki, elektryczna brama wjazdowa i do garażu otwierane są na pilota.
Posiadłość prezentuje się wyjątkowo okazale, zadowoli wszystkich ceniących spokój, wygodę oraz luksus.

Cena sprzedaży: 1.690.000 zł
numer oferty: 014-14389
Wrocław, ul. Ruska 22, tel. 71 337 84 11,
e-mail:
wroclaw@wgn.pl

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.