nowoczesne oświetlenie wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 41 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnimi nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 598 zł/m2. Budynek z 2003 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 229 500 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale, także inwestycyjnym, gdyż znakomicie nadaje się na lokatę kapitału. Sprzyja temu doskonała lokalizacja i tutejszy klimat, gdzie słońce świeci przez ponad 300 dni w roku. Na wyciągnięcie ręki mamy plażę i prestiżowe pola golfowego, a także słynne centrum handlowe, punkty usługowe, sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby, apteki itp. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + sypialnia + salon + taras + garderoba + aneks kuchenny. Luksusowy apartament do sprzedaży o przepięknie odnowionym i luksusowym wnętrzu z zainstalowaną klimatyzacją.

Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim, organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie i wszelkie formalności prawne związane z zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy wiele innych luksusowych apartamentów na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-419)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl