kamerallne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 210 tys. złotych oraz funkcjonalna powierzchnia 37 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne czwarte piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 676 zł/mkw. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi odrębną własność oraz ma założoną księgę wieczystą.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Wokół niezmącona niczym cisza i spokój. Nieopodal znajdziemy sklepy, markety, punkty usługowe i centra handlowych. Ogromne wrażenie robi na pewno imponujący widok na panoramę miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:  przedpokój + sypialnia + jadalnia + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny. Dla rodzin posiadających więcej niż jeden samochód czekają liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi odrębną własność, posiada założoną księgę wieczystą oraz przynależną piwnicę.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się czystości i świeżością. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostało gruntownie odremontowane. Do wnętrza wstawiono nowe meble z dekoracjami (większość zawarta w cenie). Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-860)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl