komfortowy salon i aneks kuchenny w zabudowie w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament w Legnicy (dolnośląskie) za 630 tysięcy złotych do sprzedaży. 5 pokoi. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 422 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2010 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 116,19 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wysokim standardem oraz najlepszego gatunku użytymi materiałami wykończeniowymi. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są w pełni wyposażone, doinwestowane, przestronne i komfortowe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska (3,43 m2).

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest jego znakomita lokalizacja w otoczeniu zadbanej zabudowy, blisko licznych galerii handlowych, sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych etc. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności pracujących małżeństw z uczącymi się dziećmi, którzy szukają prestiżu, komfortu, wygody, zaufanych sąsiadów oraz bezpiecznej lokalizacji.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
POZIOM 1:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka z wc
POZIOM 2:
– 2 sypialnie
– łazienka

Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnego apartamentu z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer telefonu +48 530 150 015. W cenie luksusowego apartamentu na sprzedaż ujęto już całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców strzeże nowoczesny monitoring oraz domofon. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5671)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl
tel. +48 530 150 015