luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament w Wrocławiu (dolnośląskie) za 329 tysięcy złotych do sprzedaży. Dwa pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 833 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2012 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 42 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na południe.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się doskonałą lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej, parków oraz terenów zielonych. Nieopodal znajduje się szkoła, dwa przedszkola, place zabaw oraz wiele sklepów. Osiedle jest ładnie zagospodarowane. Plusem lokalizacji jest na pewno również doskonała komunikacja z centrum miasta. Rodziny posiadające samochody ucieszy informacja o zamykanych miejscach postojowych w garażu podziemnym.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż Wrocław Fabryczna niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + balkon + sypialnia + przedpokój + kuchnia + łazienka. Wisienką na torcie jest klimatyczne, nowoczesne wnętrze, które ukazało się na okładce poczytnego czasopisma o wnętrzach. W tym miejscu warto zaznaczyć, że wyposażenie oraz umeblowanie mieszkania jest wliczone w cenę.

Z okna ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż roztacza się zapierający dech w piersiach widok na okolicę. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,7 m2 (dodatkowo płatne 6 tys. zł). Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16022)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17