nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków (okolice)

Apartament sprzedaż Kraków (okolice)

Luksusowy apartament w okolicach Krakowa (małopolskie) za 465 tysięcy złotych na sprzedaż. 2 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 881 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2007 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 59 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód – zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: sypialnia + antresola + garderoba + salon + kuchnia + przedpokój + łazienka + balkon. Luksusowy apartament na sprzedaży wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i w wyjątkowy sposób. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony jest najwyższej jakości materiałami. W łazience zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Wysokie pomieszczenia zapewniają możliwość wydzielenia dodatkowej przestrzeni na antresolach. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się nieopodal kompletnej infrastruktury, na terenie kameralnego osiedla. Budynki są ogrodzone i monitorowane. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1332)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
Tel. +48 530 712 311