nowoczesne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Białystok (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Białystok (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 145 metrów kwadratowych w okolicach Białegostoku (podlaskie) za 465 000 złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 207 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. 1 kondygnacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2018 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 500 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w standardzie deweloperskim z opcją wykończenia „pod klucz”. Nowi właściciele zwolnieni będą z konieczności opłaty 2% podatku PCC.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdują się: wiatrołap + kotłownia + garaż + salon + kuchnia + taras
na PIĘTRZE znajdują się: 3 sypialnie + 2 garderoby + łazienka.

Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej znakomita lokalizacja na terenie nowego osiedla. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również ciekawą bryłą budynku. Przyszli właściciele będą mieli możliwość wyboru koloru elewacji. Z okiem roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na tereny zielone. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz bezpłatne konsultacje kredytowe z 26 banków z doradcami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (131-1885)

Kontakt:
e-mail: u.lukaszewicz@wgn.pl
tel. +48 85 66 100 72
tel. +48 787 635 987