front oraz ekskluzywne wejście do luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 356 metrów kwadratowych w Bolesławcu (dolnośląskie) za 1,639 mln złotych na sprzedaż.

Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 604 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży z 2009 roku posadowiona na działce o powierzchni 1 127 metrów kwadratowych. 5 pokoi. 3 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Najmocniejsze zalety oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji to wysoki komfort, prestiż, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe oraz znakomita lokalizacja nieopodal centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się prostą i nowoczesną bryłą idealnie współgrającą z rozplanowanymi pomieszczeniami.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1:
– kotłownia
– 2 piwnice
– pralnia
– sauna
– hobby
KONDYGNACJA 0:
– salon
– taras
– kuchnia
– biblioteka
– garderoba
– łazienka
– wiatrołap
– komunikacja
– garaż
KONDYGNACJA 1:
– 3 sypialnie
– łazienka

W ekskluzywnej rezydencji rozprowadzona jest klimatyzacja, ogrzewanie parterze podłogowe, system filtrowania krystalicznie czystej wody, odkurzacz centralny etc. Przed budynkiem luksusowej rezydencji na sprzedaż znajduje się duży basen z podgrzewaną wodą. Mocnym atutem jest również przepięknie zadbana i zagospodarowana działka z wieloma nasadzeniami drzew i iglaków. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy miasta. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, restauracje, boisko, ścieżki rowerowe i tereny zielone. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11392)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 090 914