nowocześnie wykończone wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 145,3 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 550 000 zł (3 785 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 591 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem 5 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoją malowniczą lokalizacją na spokojnym osiedlu, w sąsiedztwie lasu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– wiatrołap
– hol
– salon
– kuchnia
– spiżarnia
– sypialnia
– łazienka z wc
– pomieszczenie gospodarcze
PODDASZE:
– hol
– sypialnia
– łazienka z wc
– pokój.
Dużym udogodnieniem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest obecność na działce drugiego budynku o funkcji gospodarczo-mieszkalno-garażowej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką. Prezentacja oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tylko po wcześniejszym umówieniu z Agentem WGN Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5509)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl