urządzony w stylu klasycznym salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 140 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 850 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 071 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest nowoczesnymi technologiami, jak na przykład
– rekuperacja
– kominek z płaszczem wodnym i buforem
– własna studnia
– własna oczyszczalnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z kompletnym, stałym, widocznym na zdjęciu wyposażeniem (w cenie). Rozkład pokoik i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży
– kuchnia
– 3 pokoje
– jadalnia
– korytarz
– łazienka
– salon

Do długiej listy zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji warto dodać znakomicie utrzymany i zadbany ogród oraz doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, nad jeziorem. Warto w tym momencie wspomnieć również o przynależnym do ekskluzywnej rezydencji lesie (0,3 ara. Luksusowa rezydencja do sprzedaży jest unikatowym mariażem nowoczesności z wiejskim klimatem.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż objęta popularnym programem „0% od kupującego”. Rok ukończenia budowy 2015. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 3 100 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-10066)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999