nowoczesny i prestiżowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Kraków

Rezydencja sprzedaż Kraków (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 330 metrów kwadratowych w okolicach Krakowa (małopolskie) za 1,264 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 830 zł. Ekskluzywna rezydencja położona jest w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Wokół cisza i spokój.

Mocnym atutem luksusowej rezydencji jest przepięknie zadbana i zagospodarowana działka z ogrodem. Niektóre elementy, jak podjazd, wykończono ozdobnym kamieniem. Luksusowa rezydencja poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
w PIWNICY znajdują się:
– kotłownia
– pralnia
– dodatkowe pomieszczenia
na PARTERZE znajdują się:
– kuchnia
– sypialnia
– taras
– łazienka
– jadalnia
– salon
na PIĘTRZE znajdują się:
– 2 sypialnie
– 2 garderoby
– łazienka
– pokój
– 2 balkony
na DRUGIM PIĘTRZE znajduje się:
– poddasze.

Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Rok ukończenia budowy ekskluzywnej rezydencji to 2009. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy okrągłe 1 000 metrów kwadratowych powierzchni. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-550)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199