komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 60,77 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 544 zł/m2, co daje 580 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1999 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji swoim prestiżowym wnętrzem, elegancją oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: przedpokój + 2 pokoje + pokój dzienny + kuchnia + łazienka z wc + taras. Warto zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne. Rodziców z dziećmi ucieszy pobliskie przedszkole i żłobek. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresują liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w malowniczej, cichej i spokojnej lokalizacji, na terenie kameralnego osiedla. Zapraszamy do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-847)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl