po lewej aneks kuchenny, po prawqej fragment salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Costa del Sol (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Costa del Sol (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament w Hiszpanii (Costa del Sol) od 301 tysięcy EUR do sprzedaży. Trzy pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 12 689 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 102 metry kwadratowe. Wystawa okien na południowy wschód.

Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów. Na podłogach położona jest włoska ceramika. Dla podwyższenia komfortu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zainstalowano klimatyzację, wannę z hydromasażem w łazience, video usługę konsjerża etc. Ponadto w luksusowym apartamencie na sprzedaż rozprowadzona jest wstępna instalacja do alarmu, a także kamery nadzoru i bezpieczeństwo w nocy.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno również prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnego kompleksu o nowoczesnej architekturze, z zadbanymi ogrodami, odkrytymi basenami etc. To jedno z najpiękniejszych miejsc na Costa del Sol, nad samym morzem. Duże wrażenie robią przepiękne widoki na Morze Śródziemne oraz plażę roztaczające się z okien i tarasów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany najbardziej wymagającym klientom. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + taras + kuchnia + solarium. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno miejsce do parkowania. Kwestia umeblowania do indywidualnej negocjacji.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie luksusowych apartamentów, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku etc. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. (188-7568)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590