fragment salonu, przedpokoju i sypialni w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Katowicach

Apartament na sprzedaż w Katowicach

Luksusowy apartament czteropokojowy w Katowicach (śląskie) za 840 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na jedenastym piętrze, w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 80,5 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament na sprzedaż z opcją dokupienia miejsca w podziemnym garażu oraz komórki lokatorskiej (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament zapewnia swoim domownikom duże poczucie komfortu dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego oraz najlepszych jakościowo materiałów. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu zaprojektowano i urządzono w nowoczesnym stylu. Luksusowy apartament wyróżnia się swoją prestiżową, elitarną lokalizacją na terenie popularnego i poszukiwanego na rynku osiedla.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą:
– salon
– przedpokój
– taras
– kuchnia
– sypialnia
– pokój
– gabinet.

Luksusowy apartament gotowy od razu do zamieszkania bez konieczności ponoszenia ze strony przyszłych właścicieli jakichkolwiek nakładów finansowych. Serdecznie zapraszam do oglądania ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-13288)

Kontakt:
Tel. +48 733 266 466