frontowa elewacja luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 205,62 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 799 tys. zł (3 886 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się eleganckim i bogatym wnętrzem. Do długiej listy zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto jeszcze dodać starannie zadbany ogród włoski z wieloma nasadzeniami rzadko spotykanych drzew i krzewów. Właścicieli aut ucieszą dwa osobne garaże. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
STREFA DZIENNA: pokój gościnny + kuchnia + salon + łazienka + gabinet + taras + 2 sypialnie + kuchnia + wc
PODDASZE: pomieszczenia do zaaranżowania na cele mieszkalne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo i całą obsługę transakcji. Kupując z nami, kupujesz sprawdzoną nieruchomość.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3384)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl