stylowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 370 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,2 mln zł (5 946 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w latach trzydziestych ubiegłego wieku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca na pewno przepięknie wypielęgnowanym ogrodem oraz gwarantuje nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia piwniczne
KONDYGNACJA 0: hol + wc + gabinet + oranżeria + kuchnia + jadalnia ++ pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + 3 pokoje
KONDYGNACJA 2: garderoba + łazienka + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka również nobilitującą lokalizacją w prestiżowej dzielnicy willowej. Przy zakupie tej luksusowej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu agent prowadzący.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12728)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl