slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Tczew

Apartament na sprzedaż Tczew

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Tczewie (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59,27 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego zachodu i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 394 zł/m2. Kamienica o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 379 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca urzekającą lokalizacją tuż przy Bulwarze Nadwiślańskim. Na amatorów dwóch kółek czekają malownicze ścieżki rowerowe. Wszystkim z kolei przyda się bogata infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, szkoły, przedszkola, placówki zdrowia, place zabaw, kawiarnie, punkty usługowe etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży docieplony od wewnątrz, co przekłada się na wyższy komfort cieplny. Dodatkowo w pokoju dziennym istnieje możliwość instalacji kominka dzięki zamontowanemu wkładowi kominowemu.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może gustownie zaaranżowanym wnętrzem: kuchnia + łazienka + przedpokój + pokój dzienny + sypialnia. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy ogromne piwnica. Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł remont oraz modernizację. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Dzięki ofercie 25 banków klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. W przypadku dodatkowych pytań lub umówienia się na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży prosimy o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2487)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl