slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 197 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 535 m2, a także ciekawa cena 899 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 214,19 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 8 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim olbrzymim potencjałem inwestycyjnym z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także elitarną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Nieopodal wielkopowierzchniowy sklep spożywczy, przedszkole, stacja benzynowa, centrum handlowe, restauracje, ośrodki zdrowia oraz rozległe tereny rekreacyjne. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto komfortowym, eleganckim i funkcjonalnym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
PIWNICA: garaż + schody + kuchnia letnia + łazienka + 3 pomieszczenia gospodarcze;
PARTER: klatka schodowa + 2 pokoje + przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + pokój;
PIĘTRO: klatka schodowa + 2 pokoje + przedpokój + 2 łazienki z wc + kuchnia + pokój
PODDASZE: 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zainteresowane osoby zakupem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zapraszamy na prezentację. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13845)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl